Si Ligji i Suksesit ne 16 Mesime ndikon te ju!

Une njoh nje njeri dhe ate njeri e shoh cdo dite dhe ai njeri eshte dashuria e jetes sime. Qe kur filluam te perkthejme Ligjin e Suksesit e deri me sot une mahnitem se cfare ky liber i beri atij. Ai cdo nate e lexon kete liber, dhe cdo dite vepron ne baze te mesimeve te ketij libri. Dhe ky liber na i gjeti vendet ne jete te dyve Avniun ku kane vendin burrat dhe mua aty ku kane vendin grate.( Nuk jam feministe te me falin femrat) Une jam per njeriun.
Secili nga ne tani e di rolin e tij ne biznes ne familje dhe ne bashkeshortesi. Me pare une isha femer gjithe Ego ai ishte mashkull gjithe Ego...dhe aspak sgjenim rruge te perbashket per te vlerusuar meritat e njeri tjetrit. Dhe aty paraqitej ajo qe quhet pastaj Idiotesi e jetes- vuajtje kotesie vetem nga nje mendje e mbyllur hermetikisht!
Vertet jeten e ndryshojne kto libra. Vertet Ligji i Suksesit beri nga Avniu nje Lider te Madh dhe une sot krenohem me te me shume se me veten time, ndihem e perulur para tij dhe perkushtimit te tij te madh drejt endres se tij Iam-Water.

Porosisni tani ne Viber: +38976256899, Çmimi 29,9 Euro ( Fq.586)