Te besosh symbyllurazi eshte marrezi!

Te besosh symbyllurazi eshte marrezi, te besosh ne cdo gje qe thuhet e shkruhet eshte injorance totale, vetem pse e tha dikush, vetem pse e publikoi dikush, vetem pse e tha nje person qe ka vendosur nje kapele te bardhe mbi koke, apo ka nje mjeker te gjate. Çdo gje ndryshon ne cdo moment dhe sado qe te mesojme e kuptojme se asgje fare nuk dime. Sa shume jemi te manipuluar as edhe 1% nuk e dime. Edhe une qe shkruaj e flas nese do te thoja se i di te gjitha do te arrija ne nivelet e Mendjemedhenjeve qe me shume se gjithcka duan te tregohen se sa shume dijne! Por me modesti ju them mos i besoni askujt ne ate qe flet dhe shkruan po as edhe mua... degjoni vetem Zemren tuaj.... nese zemra ju qesh nese zemra eshte e lumtur nese zemra di te bej dallimin degjojeni ate. Nese zemra nuk e pranon nese zemra nuk e njeh, nese zemra e refuzon, nese zemra ka frike ai informacion nuk eshte nga burimi i paster i energjise dhe kjo pastaj ju sjell konfuzion, depresion, stress dhe ju ben ushqim atyre qe ushqehen nga ana e eret te energjise. Mesoheni te dalloni!