Tani kur me parafytyrohet ajo Mimoza qe shikonte seriale turke... dhe qante... OMG sa e bukur jeta!

Sa qesharake do te ishte jeta jone kur do te kuptonim te verteten sikur ta shikonim ne nje ekran te madh televiziv si nje film!
Kushedi sa do te qeshnim me gjithe budallalleqet tona!

Tani kur me parafytyrohet ajo Mimoza qe shikonte seriale turke... dhe qante... OMG sa e bukur jeta.. atehere u kenaqeja duke qare, sigurisht kam dashur te perjetoj ato dite qe te di cfare eshte qe nuk shkon ne rrugen e drejte... <3

Pas disa viteve kur te me parafytyrohet kjo Mimoza qe jam sot kushedi sa do te qesh me kete qe bej tani!
Aq shpejte ndryshojne gjerat tani sa qe vertete jemi shume qesharak me kaq pak dituri qe na lejohet te kemi! :)!