Dëshmi nga Anëtarët në Iam Power

Marsida Toptani

Tirane

Anetare e nivelit te 4 ne Iam Power 

Celular/viber:00355682081116

f0494-1498042130931.jpg

Marsida Toptani

Pershendetje Miq !
Prej 2 vitesh e gjysem jam anetare krenare e nivelit 4 ne Iam Power.Nuk gjej dot fjalet e duhura te pershkruaj se si UNE dhe jeta ime eshte transformuar nga mesimet e arta qe Mimoza ndan me ne cdo dite.Para se te rregjistrohesha ne klub jetoja ne “erresire”! E kisha humbur veten time dhe besimin se mund te jetoja e lumtur dhe e pasur.Lirisht e them se informacionet ne klub jane si fryma dhe ajri qe marr cdo dite,dhe magjia e vertete eshte energjia e mrekullueshme e anetareve.Trajnimet ne klub jane te fuqishme dhe kane vetem 1 qellim qe UNE dhe secili qe i meson: te jete,te kete dhe behet gjithcka qe deshiron.Shume deshira kam realizuar vetem me aplikimin e mesimeve.Iam Power eshte krijues i milionereve! Une kam zgjedhur te jetoj jeten qe dua duke mesuar nga njerezit me te mencur ne planet.Ne cdo gje e krijojme me mendjet tona,Por qe keto mendje te krijojne duhet absolutisht te pastrohen nga bllokimet dhe limitimet qe jane vendosur gjate gjithe jetes dhe duhen ushqyer me informacione te sakta.Jane te bekuar ata qe lejojne te investojne ne veten e tyre.dhe nuk lejojne te tjeret te vendosin per ta.Jam mirenjohse nga zemra mentoreve te mi:Kevin Trudeau,Jojan Hendriks, Mimoza & Avni Thaqi,.Ju dua njerez te drites.

Shihemi ne suksese

Marsida


Venera Damoni Ispahiu

Anetare e nivelit te 3 ne Iam Power

+377 44 221 996

Para nje viti isha e humbur, kisha gjithecka ne jeten time por nuk isha e lumtur, kisha shpirtin bosh !!! Prej se hyra ne Klubin e Suksesit “I Am Power” jeta ime ndryshoj perfundimisht. Une u transformova ne nje njeri tjeter, fillova ti shoh sendet ndryshe, me pozitivitet, fillova te jem mirenjohese per sendet qe kam ne jeten time. Duke qene mirenjohese, une cdo dite terheq edhe me shume sende te mira ne jeten time! Mesova se vetem une jam pergjegjese per jeten time dhe se cfaredo qe deshiroj mund ta arrij. Mesova qe cfar mendoj & flas behet! Prandaj fillova te flas vetem per shendetin, lumturine, pasurine…mesova te fal njerezit….mesova qe cfare jep – merr! Fillova te jap vetem dashuri, miresi, falje, paqe…dhe vetem ato po i pranoj. Tani ndihem aq e lumtur si kurre me pare dhe i jam falenderuese dhe mirenjohese Mimoza Taqi qe me dha kete mundesi!

Venera


loreta.jpg

Anëtare e Nivelit 3 në Iam Power

Belgjikë

lori.jpg
d5c02-1498076692595.jpg

antigona.jpg

Antigona Kamberi

Anëtare e Nivelit të 4

Iam Power

gona.jpg

besa.jpg

Anëtare e nivelit 3 në Iam Power

besaa.jpg

mensur.jpg

Anetar ne Nivelin 4 në Iam Power dhe investues ne Karatbars

USA

mens.jpg

fiz.jpg

Fiza Hoxha

Anëtare e niveli 1 në Iam Power

Ministria e Infrastruktures

Zyrtare · Pristine

fiza.jpg

besnik.jpg

Anetar i nivelit 3 ne Iam Power

Seton Healthcare Family

besn.jpg

habibe.jpg

Antare e nivelit 4 ne Iam Power

habib.jpg

sab.jpg

Anetar i Nivelit 4

Zvicer

sabedin.jpg

artan.jpg

Antare i Nivelit 3 Iam Power

Shqiperi

artani.jpg