Arritja e Suksesit ( Seminar Motivues) Prishtinë 24 Gusht 2019

SHËNONI TË DHËNAT E JUAJA, dhe merrni biletën.

Arritja e Suksesit ( Seminar Motivues) Prishtinë

24 Gusht 2019

SI TË MERRNI   NË KONTROLL   JETËN TUAJ.png

Pse është mirë të merrni pjesë në këtë seminar?  1. Do të shfaqim një Ushtrim të thjeshtë me të cilin ju mund të manifestoni, Para, Lidhje të mira, Lumturi.

  2. Ushtrimi është shumë i thjeshtë por gjatë këtij seminari do të ju japim elementet që e bëjnë këtë ushtrim të funksionojë.

  3. Në mënyrë specifike do të simultojmë ushtrimin për manifestim të parave me një vullnetar nga salla i cili do të fitoj 50 Euro.

  4. Si të mbjellim dhe aktivizojmë farat e suksesit apo dëshirës suaj.

  5. Pse njerëzit e mirë, kanë jetë të vështirë? Dhe çfarë të bëjnë njerëzit e mirë që të aktivizojnë karmën e mirësisë së tyre? Karma është çdo mendim, fjalë dhe veprim që kemi bërë në jetë, por si të aktivizohet e mira?

  6. Regjistrohuni për seminar, ejani të mësoni si të disajnoni JETËN TUAJ, ju faleminderit që morrët kohën të lexoni këto reshta, ne mendojmë se kjo do të ndyshojë të arrdhmen tuaj.

FALEMINDERIT

AKADEMIA E SUKSESIT IAM POWER

I AM POWER_Logo_1.jpgMë mirë të punoja gjithë jetën për qëllimin tim. Se sa të venitem duke pritur! (1).png

Sponsor Behgjet Pacolli

swiss.png

Arsyet pse Individët e Suksesshëm marrin pjesë në seminaret që organizon #IamPower:

"Per te ndryshuar menyren e te menduarit.Rrugen drejte suksesit ,dhe rrugen e ndryshimit te jetes time.

Jam nga Shiperia dhe dua te marr pjese ne kete seminar se bashku me familjen time."


Te ndjehem mire! 💖


Dua te mesoj


Per te ndryshuar jeten time


Sepse dua te behem versioni me i mire i vetes dhe mendoj qe ky seminar do me ndihmoj


Per arritje dhe zhvillim personal


Mendoj qe ja vlen


Për zhvillim personal


Te mesoj te behem e suksesshme


Arsyeja - te jem ne mesin e njerezve pozitive.te ndegjoj nga ata qe vertet kane arritur ne jeten e tyre dhe te shkembejme pervojat tona te mire-te dheme energji + dhe te marrim njekohesishte----SUKSESE


Nuk e di


Qe te ngrisim nivelin e vetedijes dhe te hapim porten e fuqise se mendjes.


"Kam qejf ta perjetoj pozitivitetin e grupit, krijohet nje atmosfer e
kandshme."Sepse Dua te jem nje njeri i sukseshem😊🙄😊


Qe te kem me shume dijeni dhe informacion per suksesin


Me pelqejn shum temat qe kan te bejn me mendime pozitive.


Me pelqejn shum seminaret me mendime pozitive


Ti manifestoj me shpejt deshirat e mia e keto i manifeston permes ketyre seminareve.


Shpesh kam marr pjes ne seminaret tuaja dhe gjithmon jam ndier mire


"Sepse sukseset e mija spo kan te ndalura si rezultat i mesimeve te me te dashures , me te sukseshmes dhe me te lumtures Zonja Mimoza Thaqi. 


Une jam falenderuese dhe shume mirnjohese ndaj Mimoza Thaqi dhe ndaj Universit."


Dua me shume


Sepse perveq qe kam ndegjuar audio dhe kam lexuar e kam vazhduar sipas udhezimeve dua edhe ti shoh me saktesisht nga ju se si behen qe te mos kem medyshje nese po i bej hapat gabim.


Dua te jem pjese e seminarit qe te motivohem dhe te mbjell mendime pozitive


Une dua te marre pjese ne seminare sepse rritem çdo her e çdo her me shumë 🙏Mimi te dua


Dua qe endrrat e mija t’i beje realitet


Une dua te marre pjese ne seminare sepse rritem çdo her e çdo her me shumë 🙏Mimi te dua


"Dua te marre pjes neper seminare sepse rritem çdo her e çdo her me shumë e më shumë🙏
Mimi të dua😘🙏"


Per me ndryshu menyren e te menduarit.


"Arysja qe deshiroje te jam pjese e ketij seminari eshte sepse kam deshire ta takoje nga afer Mimoza Thaqin per aryse se ajo me ka ndihmuar te ndryshoje shume gjera ne jeten time ne mnyre pozitive andaj kam deshire ta falenderoje nga afer dhe te pervetsoje me shume gjera sa i perket suksesit. 


Shpresoje te kam knaqesine te jem pjese e ketij seminari."


Qe te mesoj manifestimin e parave.


per rritje ne zhvillim personal


Qe te arrije sukses!


Sepse mendojm qe njohurit e reja, njohjet me njerze te botes se biznesit, si dhe shkembimi i ideve dhe provoje do te na ndihmon ne punen dhe biznesit qe bejme.


Me pelqejne seminaret e ketij lloji


Sepse, e para, me terheq energjia te jem aty, e dyta, uroj permes mesimeve t'i kem me qarta mendimet e mia dhe te arrije vetedijshem sukseset ne jeten time.


Per te takuar Zonjen Mimoza pasi qe motivohem nga videot e saj, ju faleminderit
per ti aritur qellimet


Te marr dituri


Shoh perfitime nga ky sminar


Nje arsye me teper , motivimi.


Ashtu si edhe seminaret e tjera te zonjes Mimoza dua te ndjek edhe kete seminar sepse e di se ka shume mirësi ne te te jep energji pozitive ,entuziazem,motivim dhe nxitje per te mesuar hapat drejte realizimit te sukqseseve endrrave dhe aspiratave ne jete,per nje jete ne mireqenie e begati,ne harmoni me universin dhe per te qene e pavarur e pernbushur ne aspektin financiar ,mendje,trup,shpirt.Do isha shume e lumtur te isha aty !!


Te perforcoj dijet e marre deri tani, te fitoj sa me shume shprehi te raja, te mposht frikerat pasi I kam degjuar te gjitha videot CD-te, " Deshira Juaj eshte Urdheri Juaj" dhe shume video te Tuat Librin Ligji I Suksesit, " Mposhtja e Djallit etj, Faleminderit🙏🙏


Mimoza e ka pranova qe nuk e di ate qe e di, eshte e paduruar lodger ne lexie duhet me patjeter te mezi shprehi te rejadije te reja , le te jet ky trajnim nje fillim I mbare per Mimozen🙏👍♥️


Aferdita deshiron mos te nivelet mbrapa por te perdition sa me shume nga ky kurs rresht suksesit dhe vlerave etj.


Fatjoni eshte 10 vjeç fillon kasen e 5-te ne shtator ai ka enderr te behet arkitekt I pelqejne parat dhe I dhe mrekulli ne shkolle ka rezultate shume shume te mira🙏🙏♥️


Te mesoj me shum nga zonja Mimoza qe gjithmone ka gjera shum te mira per te thene
dua te behem versioni me i mire i vetes


Jam shum e interesuar per ket semimar se tema kryesore esht suksesi , po ashtu edhe nuk kam mar pjes me heret ne nje semimar , mendoj qe dot ishte eksperience e mir per mua.


Dua te mesoj me shume se si ti arrije te gjitha gjerat qe dua ne jeten time


Te mesoj me shum nga zonja Mimoza qe gjithmone ka gjera shum te mira per te thene
te jem e suksesshme ne te gjitha fushat e jetes sime


"Sepse ja vlenë të marr pjesë, në seminare të tilla që kanë vlera të mëdha dhe na sherbejnë që të vazhdojmë tutje. 
Shihemi në suksese!"


"Te forcohemi ne besimin se ne do te mund te jemi me te fort 


Per te kryer punet tona me sukses drejt arritjes se lumturis gjithashtu


Si te gjith qe duam te pasurohemi dhe te kemi me shum para."


Investim ne vete


Te mesoj me shume mbi suksesin dhe te rris gatishmerine per te ndryshuar shprehite personale ne te mire te vetes dhe shoqerise. Te marr energji nga energjia pozitive qe Mimoza sjell. Te perfitoj nga ushtrimet per trajnimin e mendjes qe te fokusohem ne sukses.


Sepse dua të mësoj atë që të tjerët akoma nuk e dinë!


Per te mesuar per manifestimin e paras dhe funksionimin e saj


Per te arritur sukeses ne jetë


Per suksese ne jetë


Per energjin pozitive qe transmetohet ne seminaret tuja.


"Kam parë qe intelekti s’paku arrin me kuptu mirësjelljen dhe bujarin qe buron nga dashuria e qilter pasi ta ndegjosh zonjen e nderuar Mimoza Thaqi!


Motivacioni, shpresa dhe arritja e daljes nga kriza e habis momentale kur degjohet znj.Mimoz, meriton respetkin dhe admirimin!"


Arsya pse duhet te jem pjes e keti seminari eshte sepse un i ndjek videot ne yotuve si dhe jan shum frymzuese per me marr nje hap per me ban diqka ma shum .